לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

 בדיקת גז ראדון

בדיקת גז ראדון היא דבר שיש לעשות במקרים המוגדרים כמסוכנים. גז ראדון עשוי להיות מסוכן מאוד לבריאות ובמקרה שלא מגלים אותו גם לא ניתן לטפל בוץ בדיקת גז ראדון עשויה להיות קריטית וחשובה מאוד ולכן כדאי מאוד לעשות אותה במקרה שיש חשש. בדיקת גז ראדון מתבצעת על פי נהלים ברורים ורצוי לעשות אותה רק עלי יד אנשי מקצוע מיומנים שמסוגלים לעשות בדיקת גז ראדון באופן מקצועי ואיכותי ככל הניתן. במקרים רבים בדיקת גז ראדון היא בדיקה חשובה מאוד שבמידה ולא נעשה אותה לא נדע שאנו רכן מוגנים מפני ההשפעות הרעות של גז ראדון.

מתי עושים בדיקת גז ראדון?

בדיקת גז ראדון מתבצעת כאשר יש חשש מפליטה של גז ראדון. בדיקת גז ראדון נעשית על פי הגדרות ברורות מאוד של המשרד לאכיות הסביבה ויש לעשות בדיקת גז ראדון בכל מצב בו אנו חושבים שיש סיכוי לפליטה של הגזים. כאשר יש ריכוזיות גבוהה בקרקע של גז ראדון אז כדאי לעשות בדיקת גז ראדון. במקרים בהם הלחות והאטמוספרה עשויות לגרום לריכוז של גז ראדון אז כדאי לעשות בדיקת גז ראדון . גם במקרים בהם חומר י הבניין שיטות הבניה עשויות לגרום לסיכוי של פליטת גז ראדון אז כדאי לעשות בדיקת גז ראדון .

עושים בדיקת גז ראדון ונהנים משינה בריאה

חשוב לעשות בידקות גז ראדון גם במקרים בהם יש פתחים בקרקע כגון גז, צנרת ביוב , סדקים ברצפה ועוד. במקרים אלה חשוב מאוד לעשות בדיקת גז ראדון . גם במקרים בהם הרגלי האוורור הם בעיתיים או שחומרי הבנייה הם כאלה יש לעשות בדיקת גז ראדון כדי לדעת שבכול כשורה.

למידע נוסף:

מהם הסכנות של גז ראדון?

מידע חשוב לפני ביצוע בדיקה 

דגשים לבית חכם