לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

מהו בית חכם 

לכל האנשים העסוקים בינינו שמרגישים שבין כל העיסוקים אין להם זמן לפתח ולטפח את הבית של עצמם יש המצאה גאונית הנקראת בית חכם מערכות ניקוי למגזר הפרטי, בית חכם משמע בית שמסוגל לתחזק את עצמו לבד, מבחינת מחשבה כמובן, כלומר שהמערכת יודעת מה המצב של הבית ולפעמים בית חכם מטפל בעצמו לפעמים בית חכם קורא לבעלים של הבית החכם וגורם לו לטפל בזה.

כיום יש בעיה שאנחנו כל כך עסוקים כל היום מחוץ לבית שאנחנו לא יודעים אפילו מה יש או אין לנו במקרר, מה לזרוק ומה צריך לקנות, לצורך כך יש בית חכם שיכול לדעת מה חסר לנו במקרר, במקום שאנחנו נעשה את הרישום הזה וכך אנחנו רק נצטרך ללכת בדרך הביתה מהעבודה בשביל לקנות מה שצריך. בית חכם עושה חלק מעבודת עקרת הבית שהיתה פעם והיום יצאה לעבוד. זה נותן מרחב מחייה לכל הנשים המרגישות כבולות לבית ומצבו, זה לא מבטל לגמרי את עבודות הבית אבל זה עוזר מאוד.

בנוסף זה נחמד שהבית יודע מתי לחמם או מתי לקרר את עצמו, ממש בית חכם לכל דבר, אנחנו אפילו לא צריכים לקום בשביל לכבות את האור, במחי כף האור יכול להידלק, מה אמרנו? בית חכם או לא בית חכם?

עם כל היתרונות של בית חכם יש היום הרבה מתנגדים לכך בטענה שזה מנוון אותנו והוף אותנו לעצלנים מרגע לרגע ורק בית חכם נהיה יותר ויותר חכם ורק אנחנו נראים יותר ויותר טפשים שעסוקים בלהתבטל, מצב בו אנשים צעירים החונכים את הבית שלהם והם בחיים לא למדו איך להתנהג בבית והן מאוד המומים, זאת רק הטענה על קצה המזלג שנאמת כנד בית חכם.

בסופו של דבר כל אחד צריך לשפוט לפי מה שהוא מרגיש וחושב, צריך לבחור מערכת של בית חכם מסיבות נכונות ולכן כדאי לבדוק את רמת ההתאמה לבית חכם לפני כן.