לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

 הכל על שירותי ניקיון למקומות עבודה ושירות לקוחות

שירותי ניקיון למקומות עבודה הם מספקי השירות שמאד מומלץ לדעת מה עושים כאשר נדרשים לבחור אותם. ספקי שירות כמו חברות ניקיון לא רק דואגים שייראה נקי אלא שבפועל – המקום יהיה נקי. יש לזה חשיבות שהיא לא רק ברמת המראה אלא גם ברמת ההיגיינה, הסניטציה והבריאות הכללית שלכם כשאתם שוהים במקום העבודה שלכם. אם זהו מקום עבודה מסחרי שקולט לקוחות למתחמי המסחר שלו – יש לזה חשיבות מכרעת אף יותר. לקוחות הרבה פעמים מקבלים החלטה אם לקנות על בסיס רמת הניקיון ולכן מאד חשוב תמיד להותיר רושם טוב לכל מי שבא בשעריכם. כך תבצעו בחירה נכונה ומוצלחת של שירותי ניקיון למקום עבודתכם.

בדקו שהחברה בעלת המלצות על השירותים אותם היא מספקת

מאד חשוב לוודא שישנן המלצות על שירותי ניקיון אותם אתם בודקים. אלו שירותים שהתחרות במשק בקרבן עזה, ולכן ההיצע רב, הרמה משתנה ואתם צריכים לבחור לא פחות מהטוב ביותר. על מנת להגיע לכך, לא די לעיין בהצעות המחיר ולהסיק שהכי יקר הוא הכי טוב. ברבים מהמקרים המציאות תטפח על פניכם. הדרך הנכונה לבחור שירותי ניקוין היא קריאת המלצות והסקה מהכתוב בהן אודות טיבם של שירותי ניקיון.

בדקו שהחברה מבצעת משימות ניקיון אשר נדרשות עבורכם

ישנו הבדל בין ניקיון חברת הייטק לניקיון משרד המתפקד כחנות. ישנו הבדל בין מקום עבודה מסחרי למקום עבודה תעשייתי יצרני כמו מפעל או מרכז פיתוח. חשוב לבחור שירותי ניקיון המתמחים אך ורק בסוג מקום העבודה שאתם מחזיקים. חברות ניקיון מתעסקות עם ציוד רגיש ויודעות בדיוק כיצד לשמור על שלום משרדכם או מפעלכם בהתאם אם יש להן ניסיון בתחום. לכן, מאד חשוב לבחור אך ורק על פי תחום העיסוק של מקום העבודה שלכם.

ודאו כי החברה מבצעת משימות אחזקה בסיסיות בחדרי שירות

ביצוע משימות אלו חשוב מאד לאחזקת מקום העבודה שלכם כמקום נקי וסטרילי. ניקיון משרדים, ניקיון מטבחים ואחזקה מלאה של החדרים הללו לעתיד. אלו משימות חשובות וקריטיות לשמירה על תנאי סניטציה אופטימליים בכל עת. מאד חשוב לוודא שהחברה, המשרד או המפעל שלכם ייהנו משירותים אלו על מנת לשמור על סביבת עבודה בטוחה ונעימה לשהות.