לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

רהיטים בהתאמה אישית מחירים

במאמר זה נלמד כיצד לבחור רהיטים בהתאמה אישית. המאמר יחלוש על שלושה סוגי רהיטים, מזנונים, שידות ושולחנות סלון ויסייע לכם לבחור את התכולות הנדרשות בכל אחד מהמקומות בבית בהם הם נדרשים. באמצעות קריאת מאמר זה תוכלו להסיק בקלות מהי מידת ההתאמה של כל סוג רהיט שיובא כאן ולקבל רעיונות חדשים להטמעת תשתיות שלא תבינו איך עד כה הסתדרתם בלעדיהן.

בחירת מזנונים לסלונים

מזנוני סלון מבוססים על שני סוגים עיקריים של דגמים: דגמי קרקע המיועדים להצבה על הרצפה ודגמים אותם יש לקדוח בקיר. במקרים רבים – ישנם דגמים משולבים. בעוד הדגם התחתון מונח על הרצפה, יתר יחידות המידוף נועדו לקידוח בקיר העליון. מבחינה עיצובית, ניתן לקבוע דגם שעומד על הרצפה באופן גלוי או לבחור בדגם מרחף, כזה שהחיבור לרצפה דק, בצבע בעל ניגודיות נמוכה ועל כן קשה להבחין בו. זה יוצר מצב שהמזנון נראה באוויר למרות שהוא על הרצפה. מבחינת תאים, כל מזנון מגיע עם צביר פתרונות אחסון משולב: מדפים פתוחים, מדפי דלת ומגירה ומדפים מאווררים (עם חריצים על אותה דלת או אותה מגירה שנועדו לאחסון נעליים).

בחירת שידות לחדר שינה

שידות לחדר שינה הנם רהיטים בהתאמה אישית על פי המיטה שלכם. הגובה של השידה צריך להיות סמוך לגובה המיטה, בהפרש זניח כלפי מטה לטובת השידה. ניתן לבחור שני סוגי דגמים, שידה לאחסון מאחורי המיטה, עם מידת רוחב של המיטה, או שידה שתמוקם לצד המיטה. בדרך כלל כאשר ישנן עתודות מקום נרחבות בחדר, בוחרים באפשרות האחרונה, בעוד שאם החדר צפוף, בוחרים למקם את השידה מאחורי המיטה בכדי לחסוך במקום.

בחירת שולחנות סלון

שולחנות סלון הנם רהיטים בהתאמה אישית על פי הפונקציות שאתם מבקשים שיהיו בהם. ניתן לבחור שולחן RAW שלמעט הצבתו ליד הספות לא ניתן להבחין בפונקציות נוספות שיש לו. ניתן לבחור בשולחן מגירות ומדפים, בהם אפשר לשים תכולות לשימוש מידי כמו שלטים לקונסולות משחק ולטלוויזיות. אפשרות נוספת היא לבחור בדגם הפרדה המאפשר הפרדה של השולחן למספר יחידות. דגם זה ניחן בהפרשי גובה בים שולחן לשולחן ולכן מי שרכש ספות בגבהים שונים ישתמש ברהיט גם בתור דגם מרכזי שיענה על הצרכים המתבקשים.