לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

 צילום טרמי 

צילום טרמי הוא צילום מיוחד מאוד המאפשר להבחין בהפרשי טמפרטורות באיזור המצולם. כפי שאתם וודאי יכולים לנחש למצלמה תרמית יש שימושים ייחודיים ואין משתמשים בה כמו מצלמה רגילה, אשר המטרה שלה היא להנציח אירועים ולתעד דברים שונים. השימוש הייחודי של מצלמה טרמית מאפשר, כאמור לעיל, להבחין בהפרשי טמפרטורות, ועל כן משתמשים במצלמה זו על מנת לאתר נזילות ורטיבות בקירות, אשר לרוב מתועדים במצלמה בצורה טובה משום שהנזילה מהצנרת היא או של מים קרים או של מים חמים. לא כל הפרשי טמפרטורות המונצחים במצלמה בהכרח מעידים על נזילה ולכן חשוב שבעל מקצוע, לרוב זה יהיה מהנדס המבצע ביקורות מבנים ובדק בית, הוא זה אשר יפענח את הצילומים בצורה המדויקת ביותר ויצביע בצורה הנכונה על המתואר בצילום.

צילום טרמי מאפשר לזהות נזילות מהצנרת ורטיבויות בקירות ובתקרה, גם אם אלו נסתרים מעין רגילה. זאת אומרת, כאשר מהנדס ביקורת מבנים מבצע ביקורת מבנים או בדק בית גם אם כל הנסיון העשיר שלו בתחום זיהוי ליקויים ותקלות, לעתים בכל זאת ישנם דברים אשר עלולים להיות נסתרים מעיניו, דוגמת נזילות שונות מהצנרת. שימוש במצלמה טרמית מאפשר למהנדס לגלות היכן באמת יש נזילות. המצלמה היא מקצועית ביותר והשימוש בה הוא קל ואינו מסובך, כך שיש לה יתרונות רבים, דבר המקל והמשפר את עבודתו של מהנדס ביקורת מבנים. כך שבהחלט יש לו מגוון של סיבות להשתמש במצלמה תרמית.

צילום טרמי עוזר לא רק לזהות נזילות מהצנרת ורטיבות במבנה אלא הוא עוזר גם להעריך כמה נזילה מסוימת תתפתח ותהפוך לחמורה יותר, דבר שהוא משמעותי וחשוב עבור אנשים אשר מבצעים ביקורת מבנים או בדק בית. מטרתם של אנשים אלו היא לזהות את כל הליקויים והתקלות במבנה אותו הם עומדים לרכוש או לשכור על מנת לוודא כי הם אינם קונים "חתול בשק". ולכן הערכה של נזק מסוים ונזק פוטנציאלי של נזילה או רטיבות הוא דבר מהותי עבורם ועל כן לא כדאי לוותר על שימוש במצלמה תרמית במהלך ביצוע בדק בית. מצלמה טרמית היא כלי מדויק, מקצועי, קל להפעלה ונוח לשימוש, כך שכיום ניתן לראות יותר ויותר מהנדסים של בדק בית אשר לא מוותרים על צילום טרמי.