לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

פיקוח בניה 

פיקוח בניה הוא דבר מאוד חשוב לכל מי שבונה בית. היתרון הגדול ביותר של פיקוח בניה הוא שכל "כאב הראש" הקשור לבניה כמו פיקוח על העובדים, בחירת הקבלן ובעלי מקצוע נוספים, השוואת מחירים של חומרי בנייה ושל נותני שירותים שונים הקשורים לבניה, פיקוח על התקדמות הבניה ועל עמידה בלוח הזמנים וכן הלאה, עוברת מבונה הבית למנהל פרויקטים מקצועי אשר הוא זה שמפקח על הבנייה בפועל. מנהל פרוייקטים או מפקח על הבנייה אחראי גם על התמודדות עם מגוון גדול של סיבוכים בירוקרטיים, מתן מענה ופתרון לבעיות משפטיות, עמידה במסגרת התקציב שהוקצבה מראש על ידי בוני הבית לפרוייקט ועוד. מפקח בניה האחראי על פיקוח בניה יכול לעבוד גם בפרויקטים גדולים מאוד בהם בונים גורדי שחקים, רבי קומות ובניינים והוא יכול לעבוד גם בפרוייקטים של קנה מידה צנוע יותר כמו למשל פרוייקטים של בניה פרטית בהם אדם מסוים בונה בית פרטי או מבנה אחר דוגמת משרד.

פיקוח בניה הוא כלי חשוב מאוד לכל מי שאין לו זמן או אין לו את הידע הדרוש על מנת לפקח בעצמו על תהליכי הבניה. למי שאין ידע בתחום הבניה לא ידע כיצד לבחור את קבלן הבנייה ובעלי מקצוע נוספים, הוא לא ידע כיצד למצוא את הספק אשר מוכר את חומרי הבניה הזולים ביותר ולא ידע לפקח על הבניה כך למנוע מצב בו הקבלן אינו עומד בהתחייבויות ובו נוצרים ליקויי בניה שונים, למשל בעקבות שימוש בחומרי בניה מאיכות ירודה יותר מכפי שהוסכם עליהם עם הקבלן. לכן, הן בגלל העדר הידע והן מכיוון שלמרבית האנשים אשר בונים בית אין די זמן ואנרגיה על מנת לפקח באופן צמוד על הבניה הם נעזרים בכלי של פיקוח בניה חיצוני, שכאמור נעשה על ידי מפקח בניה.

פיקוח בניה מתבצע על ידי אדם שיש לו נסיון עשיר ומקצועי בתחום הבניה. כאשר שוכרים את שירותיו של מפקח בניה על מנת שיבצע פיקוח בניה אפשר לבחור האם רוצים שהוא ילווה את הבניה באופן צמוד ויעניק פיקוח בניה מלא בכל אחד משלבי הבניה או האם רוצים להעזר בחוות דעתו מפעם לפעם, דבר הנקרא פיקוח בניה חלקי. א.א מפקחי פרויקטים מתמחים בתחום זה ומיטב האנשים המנוסים יסייעו לכם.