לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

מערכות לכיבוי אש בבתים פרטיים

בכל פעם, אנו שומעים על שריפות שפרצו בבתים פרטיים ודירות. אפילו קצר חשמלי, יכול לגרום לשריפה. חשוב כי גילוי השריפה, יתבצע בשלב ההתחלתי שלה, על מנת שיהיה אפשר עוד להציל נזקים גדולים בגוף וברכוש. יש להתקין מערכות לכיבוי אש של מיגון תעשיות בבתים הפרטיים. כל בית , דירה וכמובן, בעלי עסקים, מתקינים מערכות לכיבוי שריפות. חשוב להתקין גלאי אש, כאשר אתם מתקינים מערכות לכיבוי אש בבתים פרטיים. בנייני דירות, ישנו תנאי של התקנת מטפים, גלגלוני זרנוקים, ברז כיבוי ועוד. כל הציוד הזה, חייב להיות מותקן בארון כיבוי. רק אנשי מקצוע בתחום של התקנת  מערכות לכיבוי אש בבתים פרטיים, יוכלו להתקין מערכות אלה.

החוק של ציוד לכיבוי אש בבנייני מגורים גבוהים
 
בבנייני מגורים גבוהים, יש חובה לצייד את כל הקומה בעמדת כיבוי. הברזים וכל ציוד של מערכות לכיבוי אש בבתים פרטיים, חייבים בבדיקה שנתית למען תקינותם. גם גלאי עשן ספרינקלרים, הם חובה בכל קומה של בניין מגורים. רוב השריפות בבתים קורות בגלל קצר חשמלי, או שהשריפה הגיע מהמטבח בו מטגנים ומבשלים. ישנה חשיבות גם לגלאי העשן וגם לספרינקלרים, היות והם אלה שמופעלים ראשונים לגילוי וכיבוי של שריפה שרק החלה. ישנן מערכות רבות של גילוי אש וציוד כיבוי. יש שבאמצעות צופר המתריע על שריפה, מנורות שמהבהבות, מערכות היודעות לתקשר עם מוקדי חירום ומערכות אוטומטיות, העובדות על גלאי עשן. גם באמצעות טמפרטורה, יש מערכות המתריעות בגלל החום שהפך להיות גבוה יותר מהרגיל. מערכת לכיבוי אוטומטי, יכולה לחסוך לנו נזק וזמן כאשר אנו ממתינים לצוותי כיבוי האש.
 
לפני שהשריפה תתפשט..
 
יש להצטייד במערכת אוטומטית של כיבוי שריפות, לפני שהנזק יהיה גדול מדי. ניתן למצוא חברות המתעסקות עם מערכות לכיבוי אש בבתים פרטיים, ולברר את טווח המחירים, את היעילות של המערכת ועוד. כל חברה שמתקינה לכם מערכת לכיבוי אש, חייבת לדאוג גם לתקינות שלה, מה שמחייב את החברה לבצע בדיקה שנתית של תקינות מערכת הכיבוי. אם יש לכם המלצות על חברה כזאת מה טוב, אך אם לא, תוכלו תמיד לחפש באתרי האינטרנט ובפרומים, גולשים הממליצים על חברות שמתקינות מערכת לכיבוי שריפות לבתים ולדירות.