לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

לפני רכישה של נכס חדש מומלץ מאוד לבצע ביקורת מבנים. בתור אנשים שרוכשים את הנכס כדאי לכם מאוד לוודא מראש כי כל פעולות הבנייה ותכנון הנכס נעשו בצורה טובה וחוקית ואין דברים שנשארו פתוחים. אם תבצעו ביקרות מבנים לאותו נכס תוכלו להימנע מבעיות שעלולות לצוץ בעתיד ולגרום לכם לעוגמת נפש ולנזקים כלכליים. ביקרות מבנים לרוב מתבצעת על ידי צוות בדיקה מיוחד אשר מגיע למבנה או הנכס ומבצע בדיקה מקיפה הכוללת בדיקה של מבנה שלד הבניין, היסודות, מערכות הביוב והאינסטלציה, מערכת החשמל, הקירות ומצב רטיבויות ונזילות, ועוד דברים רבים.

בסוף בדיקה כזאת מבין הצוות הבודק דו"ח ליקויים אותו אתם יכולים לראות והוא מוגש לקבלן או לאדריכל שאחראים על בניית המבנה. פעמים רבות במהלך בדיקה כזאת מתגלים ליקויים אשר לא היו מתגלים בדרך אחרת לאנשים שאינם מקצועיים בתחום ויש גם נזקים אשר היו מתגלים רק שנים רבות לאחר הכניסה לנכס. אם לא תדרשו את הביצוע של ביקורת מבנים בצורה מקצועית אתם יכולים לסכן את בריאותם של האנשים שגרים במבנה וגם להיפגע כלכלית. ביקורת מבנים היא פעולה חשובה שיש לבצע לפני שנכנסים למגורים במקום וכמובן לפני שרוכשים אותו.

אם יהיה בידכם תוך ליקויים מקצועי שהוכן על ידי צוות בדיקה תוכלו לגשת עם הדו"ח לקבלן האחראי על המבנה ולדרוש את תיקון הליקויים, וגם תוכלו להוכיח כי הליקויים הכתובים בדו"ח התגלו לפני הכניסה למגורים ולא נגרמו על ידכם וכך תוכלו לדרוש פיצוי כספי או תשלום עבור תיקון הנושא. לרוב צוות הבדיקה שמגיע לבצע ביקורת מבנים הם מהנדסים או אדריכלים מנוסים שיכולים לתת לכם עצות ולהביט על המבנה בעין אובייקטיבית וזה נושא חשוב מאוד.