לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

ביקורת מבנים

 רבים מאיתנו עושים היום את צעדינו הראשונים בעולם הנדל"ן – קונים, מוכרים או משכירים נכסים ודירות, או נמצאים בעיצומו של שיפוץ דירה. מכיוון שתהליך הבנייה כרוך לעיתים בבעיות רבות והוא מורכב מאוד, ומשום שמושקע סכום כסף רב ואנרגיה רבה, חשוב שנהיה מודעים לכל הנושא של ביקורת מבנים.

 ביקורת מבנים מתייחסת בעצם לגילויי תקלות, אי התאמות וליקויי בניה שונים במהלך הבנייה ואחריה אשר מהותיים לשוויו הכספי של הנכס ולאפשרויות למכור, להשכיר או לשפץ אוות בעתיד. למעשה, ביקורת מבנים מהותית לגבי עתידו של הנכס מכל הבחינות.

 ביקורת מבנים מבוצעת ע"י חברות המתמחות בתחום זה, שנולדו ממצוקה שנוצרה בקרב רוכשי דירות, מוכרי דירות, משפצים ומשקיעים שונים. לרוב מי שמשקיע את כספו ומעוניין בתוצר הסופי – דירה חדשה או משופצת, לא מודע ולא מבין את ההתנהלות המקצועית ופערים רבות פער זה מביא לחוסר אונים ולהפסד כספי. רבים עשויים לטעות, להתבלבל ולנקוט בגישה שגויה בכל הקשור לבנייה או שיפוץ ולא לבצע ביקורת מבנים. היתרון החשוב של ביקורת מבנים הוא בבדיקה חוזרת ונשנית של ליקויים באופן ומקצועי אשר מתגבר על חוסר הידע של הלקוחות שאינם בקיאים בתחום.

 ביקורת מבנים והתקנת ספרינקלרים היא למעשה הגילוי הנאות שעורכות החברות המתמחות בכך על ידי אנשי מקצועי כגון שמאי מקרקעין ומהנדסי בניין מורשים ללקוח הסופי ומהווה גורם מתווך. אנשי מקצוע אלו מהווים את הגורם האובייקטיבי והניטרלי אשר מספק ביקורת מבנים ולכן מנוטרלים מלחצים שונים העשויים להטות את הערכתם.

 ביקורת מבנים היא שלב מהותי המלווה כל עיסוק בנדל"I, ובעיקר בכל הקשור לבנייה ושיפוץ. טוב נעשה אם נפנה אל חברות המספקות שירות מקצועי של ביקורת מבנים בכדי שנמנע מעוגמת נפש ומהפסד כספי בכל הקשור לנכס שלנו.