לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס
 

איתור נזילות 

 
צרכנים רבים נתקלים לעתים בבעיה כיצד לבצע איתור נזילות ביתי ? הרי יגוע זה מזמן שלהזמין אינסטלטורים זה עסק יקר , במיוחד לאור אפליית המחירים הקיימת בשוק והרמה הנמוכה של כמה מהעוסקים במקצוע שכידוע אין עליו שום פיקוח ( בשפת הרחוב אנו קוראים להם " חאפרים " ) .
 
הפחד מהחאפרים ומהמחירים הגבוהים על פעולה פשוטה הפכו את הצרכנים לחפש פיתרון ביתי לבעיית הנזילות . איתור נזילות ביתי יכול להעשות עם רמת ידע בסיסית ומסוימת שתאפשר לכם לאבחן לבדכם את הבעיה . בקשר לתיקון הרי שהדברים שונים לגמרי . כדי לבצע תיקון לאחר אותו איתור נזילות יש להזמין גורם מקצועי שיעשה את העבודה , או לפחות חבר בעל ידיים ממש טובות .
 
בכל מקרה , איתור נזילות מביא עמו כמה וכמה דברים שרצוי להזכיר אותם לפני שנבצע אותו באופן הביתי – ראשית , נזכור שאנו רק מבצעים איתור נזילות ולא תיקון . כלומר , מטרתנו היא לבצע רק איתור של הנזילה ולא תיקון שלה .
 
זאת ועוד , איתור נזילות ביתי גורר עמו גם הוצאות , אמנם הן מועטות אך עדיין קיימות . ובאילו הוצאות מדובר ? כדי לבצע איתור נזילות ביתי יש צורך בכמה וכמה מכשירים בסיסיים – את חלקם יש לכולנו כגון פטיש למשל אך יש למשל כבלים מיוחדים המשתחלים לחורים ועוזרים למצוא את הנזילות . כבלים אלה משמשים בפריט חובה לאותו איתור נזילות מוצלח ולכן יש לזכור שגם איתור נזילות ביתי גורר עמו הוצאות כאלו או אחרת .
 
לסיכום , אין ספק שפעולת איתור נזילות ביתי היא זולה יותר אך רמתה גם נמוכה יותר בו בזמן.