לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

אחזקת מבנים במרכז

 

גם אתם חשים שכדיירים בבניין אתם צוברים אחריות יתרה? וועד הבית שהתמנה מקרבכם אינו מתאים לדעתכם? אתם מוצאים את עצמכם משקיעים יתר על המידה בתחזוקת הבניין ומתקשים לראות את עתידו? יש מה לעשות. בואו לשכור חברת אחזקת מבנים אשר תדאג לספק מענה מלא לכל מה שקורה בבניין: נושאי וועד הבית, ועבודות תחזוקה. כמו כן, החברה תספק עבודות לשיפור התשתיות בבניין ותהיה ערבה לשדרוגו לקראת קדמה וצמיחה.

משימות וועד הבית

ידוע כי משימות וועד הבית עשויות להיות מורכבות. מי שמתמנה לתפקיד למעשה מוצא את עצמו עובד ב- 2 משרות, שאחת מהן כמעט ללא תמורה. גם דייר רגיל שחי תחת החלטותיו של ועד בית מטעם הנהלת הדיירים עשוי לחוש לעתים כי נטל שיפור הבניין עליו, ושעושים פחות מדי למענו כדייר. חברת אחזקת מבנים במרכז תדאג לקיום כל משימות הוועד: גזברות, גבייה, מימוש פרויקטים בתחום התקנת הדלתות, האינטרקום ותיבות הדואר, עבודות גינון מדוגמות בחצר הבניין, ועוד. משימות הוועד ייעשו תחת חשבון בנק נפרד שיוקדש כולו לענייני ניהול הבניין.

משימות תחזוקה

החברה תדאג לכל משימוש התחזוקה בבניין: אחזקת מעלית קיימת, תיקון תקלות במשאבות המים ובמערכת האינסטלציה של הבניין, תיקון תקלות חשמל, ביצוע עבודות ניקיון בכל סביבת הבניין וביצוע עבודות גינון והדברה לאבטחת סביבה בטוחה ונעימה למגורים. משימות התחזוקה יבטיחו כי סביבת הבניין שלכם תהיה ראויה למגורים, תוך ביטול אלמנט ההזנחה. הדיירים יחושו כי יש מי שעושה עבורם, והרבה.

משימות שדרוג

בבניינים בהם ניתן וכדאי לעשות שדרוגים – הם יוצעו לדיירים ויקודמו: התקנת אינטרקום ודלת כניסה חדשה בבניין, התקנת תיבות דואר מעוצבות, החלפת רכיבי תשתיות חשמל ומים ברכיבים איכותיים יותר, שדרוגים בתחום הצמחייה והגינון, ועוד. את עבודות השדרוג מבצעת החברה בכל הרבדים על מנת לדאוג לרווחת הדייר ולשיפור מקום מגוריו. בבניינים גבוהים ללא מעלית תיבחן תשתית הקמת המעלית, ותיבחר מעלית שתתאים לשימוש דיירי הבניין.

קשר רציף עם הדיירים

ניתן לפנות לחברה לניהול ואחזקת מבנים באמצעות המייל, הטלפון או על ידי השארת קריאה במערכת הממוחשבת. נציגי החברה ישובו אליכם בהקדם ויטפלו בבעיות שונות אשר בחרתם להעלות. המענה יהיה מהיר ויעיל בכל פרויקט עליו אחראית חברה זו.