לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

בדיקות קרינה- האויב השקט שמתגנב מאחורינו, בלתי נראה, בלתי מורגש, אבל שם- מחכה להתאגד ולהיות מספיק גדול כדי להשפיע עלינו. ואל תחשבו לרגע אחרת- לקרינה יש סבלנות. היא פועלת את פעולתה לאט-לאט, בכל יום קצת, עד שבסופו של דבר היא פורצת איזה שהוא סכר. בדיקות קרינה מיועדות עבור כל אלה שאינם רוצים לחוות את ההשפעות המזיקות של קרינה.

אז איך יכול להיות שקרינה יכולה כל כך להזיק לנו כאשר אנחנו למעשה נחשפים אליה בכל יום ויום? אז זה נכון- אנחנו נחשפים מקרינה כמעט לכל מקום אשר נלך אליו- כאשר אנחנו מדברים בפלאפון, כאשר אנחנו משתמשים במיקרוגל ולעיתים גם כאשר אנחנו בחיק הטבע אך ממוקמת שם אנטנה סלולארית.

אז זה בלתי נמנע- אנחנו חיים בעולם טכנולוגי שחלק מהפעולה ה"טבעית" שלו היא להשתמש באמצעים שונים של קרינה, וזה כולל את הרדיו שבאמצעותו אנחנו שומעים מוזיקה. עם זאת, רמה גבוהה מדי של קרינה כזאת, שהיא כשלעצמה אינה מזיקה, עשויה כבר להיות מטרד בריאותי, ופה בדיוק נכנסות לתמונה בדיקות קרינה.

בדיקות קרינה נותנות לנו את האפשרות כמות של קרינה באזור מסוים, זאת על מנת להבטיח שהאזור הזה נקי מחריגות של קרינה. בין אם מדובר על בדק מבנה ובית הפרטי שלנו (היכן שאנחנו והמשפחה שלנו גרים), המשרד או העסק או אפילו מבנים תעשייתיים שלמים.

תהיה הסיבה אשר תהיה- בין אם אנחנו רק רוצים להשקיט את הנפש או שיש לנו חשש ממשי ומציאותי (כמו למשל כאשר מציבים לנו אנטנה סלולארית מול החלון של הבית), בדיקות סלולארית עשויות לפתור לנו את הבעיה כאשר הן נותנות לנו את המידע המדויק.