לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

לפני שעוברים לבית חדש או קונים נכס מומלץ מאוד להזמין צוות אשר יבצע ביקורת מבנים עבור הנכס החדש. ביקורת מבנים כזאת מבצעת בדיקה מקיפה של כל הדברים בבית או במבנה אשר עלולים להתגלות בהם ליקויים תוך כדי השהות במבנה או גם לאחר שנים רבות. צוות ביקורת מבנים מורכב בדרך כלל ממספר מהנדסים או אדריכלים אשר הינם חיצוניים לחלוטין לצוות או הקבלנים שבנו את המבנה והם מבצעים בדיקה מקיפה של אותם נושאים.

בין הנושאים הנבדקים במהלך ביקורת מבנים למשל הם שלד המבנה של הבית, בדיקת מצב הקירות על מנת למצוא נזילות או בעיות בצנרת, בדיקה מקיפה של מערכת החשמל, בדיקה של יסודות הבניין ועמידות בפני רעידות אדמה או שריפות. כדי להימנע ממצבים בהם תאצלו לשלם מכיסכם עבור ליקויים אשר יתגלו בעתיד מומלץ להזמין צוות ביקורת מבנים עוד טרם הכניסה לצורך מגורים. זה יכול לחסוך הרבה כאבי ראש, חוסר נוחות וגם עלויות כספיות מיותרות.

צוות של ביקרות מבנים יכול לחסוך עבורכם מקרים של אי נעימות כאשר תגלו ליקויים מסוימים במבנה אליו אתם נכנסים לגור ותדרשו מהקבלן או האדריכל לתקן אותם. כדי שאותו אדריכל או קבלן יסכים לתקן את הליקויים אתם צריכים להראות הוכחות כי הליקויים הללו הם אכן אחריות של מי שבנה את המבנה ולא נגרמו כתוצאה משימוש לא נכון שלכם בדברים מסוימים או ביצוע פעולות שיפוץ או הרחבה אשר אינן היו מוגדות מראש. על מנת להוכיח דברים כאלה אפשר להזמין מראש צוות של ביקורת מבנים על מנת שיבצע עבורכם בדיקה מקיפה של כל מה שיכול להתגלות בו ליקויים במהלך הזמן. הדברים המרכזיים אותם צוות ביקורת מבנים בודק הוא נושא של שלד הבניין, אינסטלציה, ומערכות שונות כמו התשתית ומערכת החשמל.