לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

ליקויי בניה הינם ליקויים שונים בתכנון או בביצוע התכנון במבנה כלשהו. ליקויי בניה יכולים להביא לפגיעה בערכו של הנכס או במקרים אחרים אחרים להביא קבלן בדחיפות כדי שיתקן את ליקויי הבניה. ליקויי בניה יכולים לפגוע באיכות החיים של הדיירים. לפני קניית דירה חדשה, בית חדש או נכס מהסוג הזה כדאי להביא מומחה אשר יבדוק אם אותו הנכס סובל מסוגים שונים של ליקויי בניה. אם ליקויים אלו מתגלים בזמן ניתן לא לקנות את הנכס ובכך לחסוך עוגמת נפש רבה. ישנן ליקויי בניה שאפילו יכולים לגרום לבעיות בריאותיות שונות, כמו רטיבות בדירה אשר עלולה לגרום לבעיות נשימה אצל אחדים ולהופעת טחב בבית.

ליקויי בניה קיימים בכל תחומי הבית. ליקויי בניה נובעים לעתים מקבלנים רשלנים או מבעיה אחרת. בכל אופן, בבית חדש אשר נבנה כדאי לבצע בדיקת ליקויי בניה על-ידי מומחה כדי לוודא שכל הגורמים המקצועיים אשר עסקו בבניית הבית עשו את עבודתם במקצועיות ולא נתקלו בתקלות שונות. ליקויי בניה יכולים להופיע כמעט בכל מקום בבית. ישנם ליקויי בניה אשר קשורים לצנרת ולרטיבות, ליקויי בנייה אשר קשורים לריצוף, ליקויי בניה אשר קשורים לטיוח וליקויי בניה נוספים. בדיקה של ליקויי בניה על-ידי מומחה תחשוף את כל הליקויים השונים בנכס. המומחה אשר חשף את התקלות צריך להציע גם פתרונות מעשיים להתמודדות עם ליקויי הבניה שהתגלו.
 
ליקויי בניה מגלים בבדיקה אשר נהוג לקרוא לה בדק בית או ביקורת מבנים. ליקויי בניה אינם תמיד נוצרים דווקא מבנייה רשלנית שמקורה בקבלן. ליקויי בניה יכולים להופיע גם כאשר משתמשים בחומרי בניה ירודים במיוחד מאיכות גרועה. ליקויי בניה אינם תמיד דרמטיים כל-כך. לעתים ליקויי בניה יכולים יכולים להתבטא בבעיות אסתטיות שונות כמו שריטות בריצוף, הופעת סדקים בקירות ופגמים אסתטיים נוספים הנובעין מן ליקויי בניה.