לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

בדק בית הוא קונספט שנולד עקב הביקוש ההולך לגובר לאנשי מקצוע שיעזרו לנו למצוא ליקויים ובעיות בבתים החדשים שלנו, כאלה שאולי לא טרחו להציג בפנינו בעת שהפקדנו את מיטב כספנו. בדק בית צריך שיעשה על ידי חברות מיומנות שיודעות בדיוק אילו דברים לבדוק. הסיבה לכך היא כי אם אנחנו נעשה בדק בית בעצמנו סביר מאוד להניח שלא נדע למצוא את הליקויים האמיתיים.

אם אנחנו כן נמצא ליקויים או בעיות הם לרוב יהיו שטחיים כלומר רק על פני השטח ולא נדע לקבוע באמת מה מהות הליקויים ומהי השפעתם. בנוסף אם אנחנו עושים בדק בית בעצמנו יהיה לנו קשה יותר לבוא לקבלן ולהתלונן בפניו משום שהקבלן הוא איש מקצוע אמיתי שיכול גם בקלות לסבן אתכם ולמצוא תירוצים הולמים וכנראה אולי גם שקריים בניגוד לטענות המוצדקות שלכם. אז כפי שכבר הבנו אין ספק כי כדאי לעשות בדק בית על ידי חברות פרטיות שיעשו עבורכם את העבודה בצורה המקצועית ביותר שאפשר.

אז אילו ליקויים אנו מדברים בכלל? ובכן, בעת בדק בית יכולים לעלות מספר ליקויים שונים, חלקם פשוטים יותר וחלקם בעייתיים במיוחד. סדקים לדוגמא אינם באים בחשבון, בטח שלא בבניין חדש. כתמי רטיבות מעידים גם הם על בעייתיות של מבוטלת. יש לוודא שמערכות הצרת והביוב הם טובים ועמידים. ומעבר לבעיות הטכניות שבתוך הבית יכול להיות שהקבלן שהבטיח לכם דברים לגבי הבית פשוט לא קיים אותם. בדק בית בודק גם אירועים חריגים כמו סטייה ממידות התוכנית המקורית של הבית ואי התאמה למפרט הטכני שהובטח לכם ואין כל סיבה שהדבר ישתנה ושתקבלו פחות ממה שהובטח לכם.

אז אם החלטתם שאתם עושים בדק בית בביתכם החדש תעשו בדק בית מקצועי עם אנשים שלמדו בדיוק כיצד לעשות זאת. אין שום סיבה שאם השקעתם כל כך הרבה כסף עד כה- לא תשקיעו עוד קצת עבור בדק בית ? בדק בית היא בהחלט בדיקה חשובה מאוד מאוד שאסור לוותר עליה