לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס
בדק בית - בדיקה הנערכת ע"י מהנדסים בעלי מומחיות בתחום הבנייה. כמובן שלא כל אדם יכול לבצע בדק בית מקצועי. מטרתו של בדק בית הוא לגלות את כל ליקויי הבנייה ואת כל התקלות אשר יש במבנה. מישהו שאינו מקצוען אינו מסוגל לגלות ליקויים אלו ולכן יש צורך אמיתי בכך שבעלי מקצוע מומחים יבצעו בדק בית ובדיקות דומות כמו ביקורת מבנים. בדק בית היא בדיקה שהזמן המומלץ ביותר לבצע אותה זה לפני קניית בית או דירה חדשה למגורים. המהנדסים אשר מבצעים את התהליך של בדק בית לא רק מאתרים את הליקויים והתקלות השונות במבנה. הם גם ממליצים לקונים הפוטנציאליים כיצד יש עליהם לתקן את הליקויים שהתגלו ונותנים הערכת מחיר בנוגע לתיקון הליקויים שהתגלו במהלך הבדיקה.
 
בדק בית משמעותי מאוד לקונים פוטנציאליים מבחינה כלכלית. בזכות בדק בית הקונים יכולים להחליט אם משתלם להם מבחינה כלכלית לקנות הבית ולתקן הליקויים והתקלות שיש בו או שמוטב להם לחפש נכס אחר. בדק בית למעשה דואג לכך שהקונים יודים בדיוק מה הם קונים ומה הוא טיב הנכס אותו הם קונים. ביצוע הבדיקה לפני הקנייה יכול למנוע עוגמת נפש רבה מהקונים. עדיף להם לגלות מכל בחינה את הליקויים שיש בבית או בדירה לפני הקנייה מאשר לגלות את הליקויים והתקלות השונים במבנה לאחר הקנייה.
 
בדק בית אמור לאתר ליקויים שונים. למשל, במהלך ביצוע הבדיקה יתגלו דליפות בצנרת, אם הן קיימות במבנה. כמו כן, בעיות במערכות חשמל, בעיות במערכת השלד, בעיות אינסטלציה, ליקויים הנובעים מבנייה בעזרת חומרי בנייה באיכות נמוכה ועוד - יתגלו כולם במהלך בדיקת בדק בית. כך שכל מי שקונה דירה או בית למגורים יכול רק להפיק מעריכת בדק בית.